MKA SAFETY MARINE  olarak tüm odak noktamız, özel riskli ortamlar için yangın söndürme teknolojileridir. Erken yangın algılama ve hızlı etkili bastırmanın hayatları, bitkileri ve mülkleri kurtarabileceğine  inanıyoruz.     MKA SAFETY MARINE ekibi, bu değerlerin her zaman organizasyonun merkezinde kalmasını ve yaptığımız her projenin ve tüm çalışmaların etkin bir şekilde yansımasının sonuçlarını takip eder ve devamlılığını sağlar.

Sistemin yaşam döngüsü boyunca yangından korunma ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için incelemeden kuruluma ve bakıma kadar size sorunsuz bir müşteri deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal ortaklarımız ile yaptığımız iş birliği neticesinde tasarım ve kurulum ekibimiz ile birlikte kalite kontrolünün en üst düzeye çıkarılmasını  tüm mühendislerimizin ve personelimizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun yeterlilik seviyesinde  gerekli olan tüm teknik bilgi ,donanım ve tecrübeye sahiptir.

MKA SAFETY MARINE  tüm sistemlerin operasyonel bütünlüklerinin zarar görmesi söz konusu olmaması için düzenli bakım ve servis işlemlerine büyük önem vermektedir. Düzenli bakım, sistemlerinizin yaşam döngüsünü iyileştirir, paradan tasarruf etmenizi ve kesintisiz koruma almanızı sağlar.

 

 

 

 

 

SAYILARLA BİZ

0
0
0
0